Override Node Options (7.x-1.12) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: The username %name does not exist.
hu: %name nevű felhasználó nem létezik.

en: Log message
hu: Üzenet

en: You have to specify a valid date.
hu: Érvényes dátumot kell megadni.

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: names
hu: nevek

en: comment
hu: hozzászólás

en: Allow non-admins to override the default publishing options for nodes they can edit.
hu: Adminisztrátori szerepkörrel nem bíró felhasználók számára az általuk szerkesztett tartalmak alapértelmezett közzétételi állapotának felülírásának engedélyezése.

en: Revision information
hu: Változatinformáció

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
hu: A hozzáadott részek és módosítások magyarázata, hogy más szerkesztők is könnyebben érthessék a változtatás célját.

en: Override %type_name published option.
hu: %type_name közzétételi beállításának felülbírálása.

en: Override %type_name promote to front page option.
hu: %type_name címlapra helyezésének felülbírálása.

en: Override %type_name sticky option.
hu: %type_name oldal tetején kiemelt beállításának felülbírálása.

en: Override %type_name revision option.
hu: %type_name új változatként való mentésének felülbírálása.

en: Enter %type_name revision log entry.
hu: %type_name változatinformációjának szövege.

en: Override %type_name authored on option.
hu: %type_name létrehozási dátumának felülbírálása.

en: Override %type_name authored by option.
hu: %type_name létrehozó felhasználójának felülbírálása.
