Override Node Options (7.x-1.12) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: The username %name does not exist.
jv: Jeneng panganggo %name ora ana.

en: Log message
jv: Pesen log

en: You have to specify a valid date.
jv: Sampéyan kudu temtokaké tanggal sing bener.

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Revision information
jv: Katrangan revisi
