Override Node Options (7.x-1.12) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: The username %name does not exist.
kk: %name пайдаланушы аты табылмады.

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: You have to specify a valid date.
kk: Сіз дұрыс датаны қалдыруыңыз керек.

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
kk: Басқа авторлар түсіну үшін қосымша немесе өзгертулерінің түсіндермелері.
