Override Node Options (7.x-1.12) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: The username %name does not exist.
ku: ناوی تێپەڕبوونی %name هەبوونی نییە.

en: You have to specify a valid date.
ku: پێویستە بەروارێکی درووست دیاری بکەیت.

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: comment
ku: بۆچوون

en: Revision information
ku: زنیاریی پێداچوونەوە
