Override Node Options (7.x-1.12) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: The username %name does not exist.
lt: Registracijos vardas %name nežinomas.

en: Log message
lt: Log žinutė

en: You have to specify a valid date.
lt: Reikia nurodyti galiojančią datą.

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: comment
lt: komentaras

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
lt: Paaiškinimas apie pakeitimus ar papildymus. Tai padės autoriams suprasti jūsų motyvus.
