Override Node Options (7.x-1.12) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: The username %name does not exist.
lv: Lietotājvārds %name neeksistē.

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: You have to specify a valid date.
lv: Jums jānorāda derīgs datums.

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: comment
lv: komentārs

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
lv: Labojumu vai pievienotā satura paskaidrojums, lai palīdzētu citiem autoriem izprast Jūsu motivāciju.
