Override Node Options (7.x-1.12) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: The username %name does not exist.
pt: O nome de utilizador %name não existe.

en: Log message
pt: Mensagem do registo

en: You have to specify a valid date.
pt: Tem que indicar uma data válida.

en: Create new revision
pt: Criar nova revisão

en: names
pt: nomes

en: comment
pt: comentar

en: Revision information
pt: Informações da revisão

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
pt: Uma explicação das adições ou actualizações efectuadas, por forma a ajudar os outros autores a compreender as suas motivações.
