Override Node Options (7.x-1.12) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: The username %name does not exist.
ru: Имя пользователя %name не существует.

en: Log message
ru: Сообщение в системный журнал

en: You have to specify a valid date.
ru: Необходимо указать правильную дату.

en: Create new revision
ru: Создать новую редакцию

en: names
ru: названия

en: comment
ru: комментарий

en: Revision information
ru: Информация о редакции

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
ru: Пояснения к вашим добавлениям или обновлениям, чтобы помочь другим авторам понять смысл ваших действий.
