Override Node Options (7.x-1.12) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: The username %name does not exist.
sk: Používateľské meno %name neexistuje.

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: You have to specify a valid date.
sk: Musíte zadať platný dátum.

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: comment
sk: komentár

en: Revision information
sk: Informácie o revízii

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
sk: Vysvetlenie pridaní alebo aktualizácií, aby ďalší autori lepšie pochopili dôvody a vašu motiváciu.
