Override Node Options (7.x-1.12) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: The username %name does not exist.
sl: Oprostite. Uporabniško ime %name ne obstaja.

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: You have to specify a valid date.
sl: Vnesti morate veljaven datum.

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: comment
sl: komentiraj

en: Revision information
sl: Različice

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
sl: Razlaga dodatkov ali novosti, ki so bili narejeni. S tem pomagate drugim avtorjem razumeti vaše motive.
