Override Node Options (7.x-1.12) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: The username %name does not exist.
sq: Përdoruesi %name nuk ekziston.

en: Log message
sq: Mesazhi i log

en: You have to specify a valid date.
sq: Duhet specifikuar një datë e vlefshme.

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: comment
sq: komenti

en: Revision information
sq: Informacionet e revizionit

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
sq: Një shpjegim i shtimeve apo ndryshimeve të kryera për të ndihmuar autorët e tjerë që të kuptojnë arsyet tuaja.
