Override Node Options (7.x-1.12) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: The username %name does not exist.
th: ไม่มีผู้ใช้ %name

en: Log message
th: บันทึกข้อความ

en: You have to specify a valid date.
th: ท่านต้องกำหนดวันที่ให้ถูกต้อง

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: comment
th: ความคิดเห็น

en: Revision information
th: ข้อมูลรุ่น

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
th: คำอธิบายของการเพิ่มและเปลี่ยนแปลงมีไว้เพื่อช่วยผู้เขียนอื่นให้รู้ถึงแรงจูงใจของท่าน
