Override Node Options (7.x-1.12) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: The username %name does not exist.
tr: %name isimli kullanıcı mevcut değil.

en: Log message
tr: Günlük iletisi

en: You have to specify a valid date.
tr: Geçerli bir tarih girmelisiniz.

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: comment
tr: yorum

en: Revision information
tr: Sürüm bilgisi

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
tr: Diğer yazarlara bilgi vermek üzere, yaptığınız ekleme ve/veya değişiklikleri açıklayın.
