Override Node Options (7.x-1.12) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: The username %name does not exist.
vi: Tên người dùng %name không tồn tại.

en: Log message
vi: Thông điệp bản ghi

en: You have to specify a valid date.
vi: Bạn phải nhập một ngày hợp lệ.

en: Create new revision
vi: Tạo bản hiệu đính mới

en: names
vi: các tên

en: comment
vi: bài bình luận

en: Revision information
vi: Thông tin bản duyệt

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
vi: Phần giải thích, về những mục thêm vào hoặc những mục cập nhật, giúp những tác giả khác hiểu những thay đổi của bạn.
