Override Node Options (7.x-1.13) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: The username %name does not exist.
af: Die gebruikersnaam %name bestaan nie.

en: Log message
af: Logboodskap

en: You have to specify a valid date.
af: Jy moet 'n geldige datum spesifiseer.

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Permissions
af: Regte

en: comment
af: kommentaar

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
af: 'n Verduideliking van die toevoegings of opdaterings gemaak om ander outeurs te help om jou motiverings te verstaan.
