Override Node Options (7.x-1.13) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Log message
am: መልእክቱን መዝግብ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: comment
am: አስተያይት

en: Revision information
am: የክለሳ መረጃ

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
am: ‍ለመጨመር ወይም ለማዘመን የተነሳሳህበትን ምክንያት ለሌሎች ጻሓፊዎች የሚገልጽ ማብራሪያ።
