Override Node Options (7.x-1.13) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Permissions
az: İcazələr

en: comment
az: şərh

en: Revision information
az: Təftiş məlumatları
