Override Node Options (7.x-1.13) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: The username %name does not exist.
be: Імя карыстальніка %name не існуе.

en: Log message
be: Запіс у логу

en: You have to specify a valid date.
be: Вы павінны ўвесці правільную дату.

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Permissions
be: Правы

en: comment
be: каментар

en: Revision information
be: Перагляд інфармацыі

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
be: Тлумачэнне вашых дататкаў і абнаўленняў для іншых аўтараў.
