Override Node Options (7.x-1.13) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: The username %name does not exist.
bg: Името на потребителя %name не съществува.

en: Log message
bg: Съобщение от регистъра

en: You have to specify a valid date.
bg: Трябва да посочите валидна дата.

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Permissions
bg: Права

en: comment
bg: Коментар

en: Revision information
bg: Информация за редакция

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
bg: Обяснение на допълненията или корекциите с цел да помогнете на други автори да разберат Вашите мотиви.
