Override Node Options (7.x-1.13) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: The username %name does not exist.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་གནས་མི་འདུག

en: Log message
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན

en: You have to specify a valid date.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་ཕན་ནུས་ཡོད་པའི་ཚེས་གྲངས་ཞིག་དམིགས་འཛུགས་བྱེད་དགོས།

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Revision information
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་སྐོར
