Override Node Options (7.x-1.13) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: The username %name does not exist.
bs: Korisničko ime %name ne postoji.

en: Log message
bs: Poruka u logu

en: You have to specify a valid date.
bs: Morate naznačiti ispravan datum.

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Permissions
bs: Dozvole

en: comment
bs: komentar

en: Revision information
bs: Informacije o reviziji

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
bs: Objašnjenje o dodacima ili osvježenjima koji su urađeni kako bi ostalim autorima bilo jasno zašto je to urađeno.
