Override Node Options (7.x-1.13) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: The username %name does not exist.
ca: L'usuari "%name" no existeix.

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: You have to specify a valid date.
ca: Heu d'especificar una data vàlida.

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Permissions
ca: Permisos

en: comment
ca: comentari

en: Revision information
ca: Informació de la revisió

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
ca: Una explicació dels afegits o actualitzacions fetes per ajudar a altres autors a entendre la vostra motivació.
