Override Node Options (7.x-1.13) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: The username %name does not exist.
cs: Uživatelské jméno %name neexistuje.

en: Log message
cs: Zpráva do logu

en: You have to specify a valid date.
cs: Je třeba zadat platné datum.

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: names
cs: jména

en: comment
cs: komentář

en: Revision information
cs: Informace o revizi

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
cs: Vysvětlení provedené úpravy, aby další autoři chápali, proč ke změně došlo.
