Override Node Options (7.x-1.13) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: The username %name does not exist.
da: Brugernavnet %name findes ikke.

en: Log message
da: Logbesked

en: You have to specify a valid date.
da: Du skal angive en gyldig dato.

en: Create new revision
da: Opret ny version

en: Permissions
da: Tilladelser

en: comment
da: kommentar

en: Revision information
da: Versioner

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
da: En beskrivelse af de tilføjelser eller ændringer, der er foretaget, for at hjælpe andre bidragydere med at forstå dine motiver.
