Override Node Options (7.x-1.13) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: The username %name does not exist.
eo: La uzantnomo %name ne ekzistas.

en: Log message
eo: Protokol-mesaĝo

en: You have to specify a valid date.
eo: Vi devas enmeti validan daton.

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Permissions
eo: Permesoj

en: comment
eo: komento

en: Revision information
eo: Reviziaj informoj

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
eo: Klarigo de la aldonoj aŭ ĝisdatigoj farataj por helpi ke aliaj aŭtoroj komprenu viajn motivojn.
