Override Node Options (7.x-1.13) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: The username %name does not exist.
es: El nombre de usuario %name no existe.

en: Log message
es: Mensaje de registro

en: You have to specify a valid date.
es: Debe especificar una fecha válida.

en: Create new revision
es: Crear nueva revisión

en: Permissions
es: Permisos

en: comment
es: comentario

en: Revision information
es: Información de la revisión

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
es: Una explicación de las adiciones o actualizaciones que se han hecho para ayudar a que otros autores entiendan sus motivaciones.
