Override Node Options (7.x-1.13) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: The username %name does not exist.
et: Kasutajat %name pole olemas.

en: Log message
et: Logiteade

en: You have to specify a valid date.
et: Palun valige kehtiv kuupäev.

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Permissions
et: Õigused

en: comment
et: kommentaar

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
et: Lisanduste või uuenduste kirjeldus aitamaks teistel mõista sinu tehtud muudatusi.
