Override Node Options (7.x-1.13) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Log message
eu: Log mezua

en: You have to specify a valid date.
eu: Data baliogarri bat zehaztu behar duzu.

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Permissions
eu: Baimenak

en: names
eu: izenak

en: comment
eu: iruzkina

en: Revision information
eu: Aldaketaren informazioa
