Override Node Options (7.x-1.13) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: The username %name does not exist.
fa: نام کاربری %name وجود ندارد.

en: Log message
fa: گزارش

en: You have to specify a valid date.
fa: شما باید یک تاریخ معتبر وارد کنید.

en: Create new revision
fa: ایجاد بازبینی جدید

en: Permissions
fa: مجوزها

en: comment
fa: دیدگاه

en: Revision information
fa: اطلاعات بازبینی

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
fa: یک توضیح که به سایر نویسندگان کمک می‌کند تا انگیزه شما را برای افزودن یا به‌روز نمودن این محتوا درک کنند.
