Override Node Options (7.x-1.13) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: The username %name does not exist.
he: המשתמש %name לא קיים במערכת.

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: You have to specify a valid date.
he: יש להזין תאריך תיקני.

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Permissions
he: הרשאות

en: comment
he: תגובה

en: Revision information
he: מידע על הגרסה

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
he: הסבר לתוספות והשינויים שנעשים, כדי שאחרים יוכלו להבין את הסיבות לשינויים.
