Override Node Options (7.x-1.13) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Log message
nn: Loggmelding

en: You have to specify a valid date.
nn: Du må spesifisere ein gyldig dato.

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Permissions
nn: Rettar

en: comment
nn: kommentar

en: Revision information
nn: Versjonsinformasjon

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
nn: Ei forklaring på tillegga og oppdateringa som blir gjort, slik at andre forfattarar skjønar føremåla dine betre
