Override Node Options (7.x-1.13) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: The username %name does not exist.
oc: Lo nom d'utilizaire %name existís pas.

en: Log message
oc: Messatge de jornal

en: You have to specify a valid date.
oc: Vos cal sasir una data valida.

en: Create new revision
oc: Crear una revision novèla

en: names
oc: noms

en: comment
oc: comentari

en: Revision information
oc: Informacions sus las revisions

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
oc: Una explicacion dels apondons e modificacions qu'aportatz per ajudar d'autres autors a comprene vòstras motivacions.
