Override Node Options (7.x-1.13) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: The username %name does not exist.
pl: Nie istnieje użytkownik o nazwie %name.

en: Log message
pl: Wpis do dziennika

en: You have to specify a valid date.
pl: Wymagana jest prawidłowa data.

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: comment
pl: komentarz

en: Revision information
pl: Informacje o wersji

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
pl: Opis dokonanych zmian, mający pomóc współtwórcom w zrozumieniu zamiarów autora.
