Override Node Options (7.x-1.13) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Log message
fa: گزارش

en: Create new revision
fa: ایجاد تنقیح جدید

en: Permissions
fa: مجوزها

en: comment
fa: نظر

en: Revision information
fa: اطلاعات تنقیح
