Override Node Options (7.x-1.13) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: The username %name does not exist.
sv: Användarnamnet %name finns inte.

en: Log message
sv: Loggmeddelande

en: You have to specify a valid date.
sv: Du måste ange ett giltigt datum.

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: names
sv: namn

en: comment
sv: kommentar

en: Revision information
sv: Information om versionshantering

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
sv: En förklaring av de tillägg eller uppdateringar du gjort för att andra författare skall förstå varför du gjort dem.
