Open Web Analytics (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Roles
eo: Roloj

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eo: Enmetu unu paĝon por lineo kiel vojoj de Drupalo. La '*' signo estas ĵokero. Ekzemplaj vojoj estas %blog por la bloga paĝo kaj %blog-wildcard por ĉiu persona blogo. %front estas la ĉefa paĝo.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
eo: Se la PHA-reĝimo estas elektita, enmetu PHA-kodon inter %php. Rimarku ke funkciante neĝustan PHA-kodon povas rompi vian retejon de Drupalo.
