Open Web Analytics (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
hu: Ha a PHP-mód lett kiválasztva, akkor a PHP kód megadható %php jelölések között. Hibásan megadott PHP kód működésképtelenné teheti a webhelyet!

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
hu: Hozzáadás, ha az alábbi PHP kód (<code>TRUE</code>) értékkel tér vissza (PHP mód, csak haladóknak).

en: Add to every page except the listed pages.
hu: A felsorolt oldalak kivételével mindenütt jelenjen meg.

en: Add to the listed pages only.
hu: Csak a felsorolt oldalakon jelenjen meg.

en: Add tracking to specific pages
hu: Követőkód hozzáadása bizonyos oldalakhoz

en: User specific tracking settings
hu: Felhasználó által testre szabható követési beállítások

en: Custom tracking settings
hu: Egyedi követő beállítások

en: Users cannot control whether they are tracked or not.
hu: A felhasználók nem befolyásolhatják a követés megjelenését.

en: Track users by default, but let individual users to opt out.
hu: A követő bekapcsolt alapértelmezés szerint, de a felhasználók kikapcsolhatják maguknak.

en: Do not track users by default, but let individual users to opt in.
hu: A követő kikapcsolt alapértelmezés szerint, de a felhasználók bekapcsolhatják maguknak.

en: Allow individual users to customize the visibility of tracking in their account settings. Only users with %permission permission are allowed to set their own preference.
hu: A felhasználók beállíthatják a követő láthatóságát a felhasználói profil oldalukon. Csak %permission jogkörrel felruházott felhasználónak érhető el ez a lehetőség.

en: opt-in or out of tracking
hu: követő be- és kikapcsolása

en: Role specific tracking settings
hu: Szerepköröktől függő követő beállítások

en: Add tracking for specific roles
hu: Követőkód megjelenítése bizonyos szerepkörök számára

en: Page specific tracking settings
hu: Oldalaktól függő követő beállítások

en: Link tracking settings
hu: Hivatkozások követési beállításai

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
hu: A követő aktív alapértelmezésben, de kikapcsolható.

en: Enable user tracking
hu: Felhasználó követés engedélyezése

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
hu: A követő <em>inaktív</em> alapértelmezésben, de bekapcsolható.

en: Add to the selected roles only
hu: Csak a kijelölt szerepköröknek.

en: Add to every role except the selected ones
hu: Kivéve a kijelölt szerepköröknek.

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
hu: Ha egyik szerepkör sincs kiválasztva, akkor az összes felhasználó követve lesz. Ha egy felhasználó egyik bejelölt szerepkörnek a tagja, akkor követve lesz (vagy kihagyva, a beállítástól függően).
