Open Web Analytics (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ
