Open Web Analytics (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Statistics
lt: Statistika

en: Roles
lt: Rolės

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.

en: Debug
lt: Derinimas

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lt: Ir jei PHP kodas grąžina <code>TRUE</code> (tik išmanantiems PHP)

en: Add to every page except the listed pages.
lt: Pridėti kiekvienam puslapiui išskyrus nurodytam žemiau.

en: Add to the listed pages only.
lt: Pridėti tik nurodytiems puslapiams.

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: User specific tracking settings
lt: Specifinės narių sekimo nuostatos

en: Custom tracking settings
lt: Savito sekimo nuostatos

en: Users cannot control whether they are tracked or not.
lt: Nariai negali valdyti, ar jie yra sekami, ar ne.

en: Track users by default, but let individual users to opt out.
lt: Sekti narius pagal nutylėjimą, bet leisti kiekvienam nustatyti kitaip.

en: Do not track users by default, but let individual users to opt in.
lt: Nesekti narių pagal nutylėjimą, bet leisti kiekvienam nustatyti kitaip.

en: Allow individual users to customize the visibility of tracking in their account settings. Only users with %permission permission are allowed to set their own preference.
lt: Leisti nariams tvarkyti sekimą jų paskyros nuostatose. Nariai tik turintys %permission leidimą galės nustatyti savo nuostatas.

en: opt-in or out of tracking
lt: įjungti išjungti sekimą

en: Role specific tracking settings
lt: Specifinės rolių sekimo nuostatos

en: Add tracking for specific roles
lt: Pridėti sekimą tam tikroms rolėms

en: Page specific tracking settings
lt: Specifinės puslapių sekimo nuostatos

en: Link tracking settings
lt: Nuorodos sekimo nuostatos

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
lt: Pagal nutylėjimą nariai sekami, bet gali tai išjungti.

en: Enable user tracking
lt: Įjungia narių sekimą

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
lt: Pagal nutylėjimą nariai nesekami, bet gali tai įjungti.
