Open Web Analytics (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Roles
nl: Rollen

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
nl: Als de PHP-modus is gekozen, geef dan de PHP-code op tussen %php. Merk op dat het uitvoeren van incorrecte PHP-code uw Drupalsite defect kan maken.

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
nl: Toevoegen indien de volgende PHP-code TRUE als resultaat heeft (PHP-modus, alleen voor experts).

en: Add to every page except the listed pages.
nl: Toevoegen aan alle pagina's behalve de genoemde pagina's.

en: Add to the listed pages only.
nl: Alleen aan genoemde pagina's toevoegen.

en: Add tracking to specific pages
nl: Specifieke pagina's volgen

en: User specific tracking settings
nl: Gebruikerspecifieke volginstellingen

en: Custom tracking settings
nl: Aangepaste volginstellingen

en: Users cannot control whether they are tracked or not.
nl: Gebruikers kunnen niet instellen of ze gevolgd worden of niet.

en: Track users by default, but let individual users to opt out.
nl: Standaard alle gebruikers volgen, maar gebruikers kunnen dit individueel uitschakelen.

en: Do not track users by default, but let individual users to opt in.
nl: Standaard geen gebruikers volgen maar gebruikers laten aangeven dat hun bezoeken bijgehouden moeten worden.

en: Allow individual users to customize the visibility of tracking in their account settings. Only users with %permission permission are allowed to set their own preference.
nl: Individuele gebruikers in staat stellen om aan te geven of ze gevolgd mogen worden. Alleen gebruikers met het %permission toegangsrecht mogen hun voorkeur aangeven.

en: opt-in or out of tracking
nl: bezoeken bijhouden in- of uitschakelen

en: Role specific tracking settings
nl: Rol-specifieke volginstellingen

en: Add tracking for specific roles
nl: Voeg tracking toe voor specifieke rollen

en: Page specific tracking settings
nl: Pagina-specifieke volginstellingen

en: Link tracking settings
nl: Linkinstellingen

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
nl: Gebruikers worden standaard gevolgd, maar u kunt zichzelf uitschrijven.

en: Enable user tracking
nl: Gebruikers volgen inschakelen

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
nl: Standaard worden gebruikers <em>niet</em> gevolgd, maar u kunt zichzelf inschrijven.

en: Add to the selected roles only
nl: Alleen aan genoemde rollen toevoegen

en: Add to every role except the selected ones
nl: Aan elke rol toevoegen behalve de geselecteerde

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
nl: Indien er geen rollen geselecteerd zijn, worden alle bezoeken bijgehouden. Bezoeken van gebruikers met één van de geselecteerde rollen, worden afhankelijk van de voorgaande instelling, al dan niet bijgehouden.
