Open Web Analytics (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Roles
pl: Role

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: Adres każdej strony wprowadza się w osobnej linii, podając ścieżki w formacie Drupala. Znak "*" zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykłady ścieżek: <em>%blog</em> dla strony z blogami i <em>%blog-wildcard</em> dla wszystkich pojedynczych blogów użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano tryb PHP, kod należy umieścić wewnątrz znaków %php. Warto wiedzieć, że uruchamianie niepoprawnie napisanego kodu PHP może spowodować całkowitą awarię witryny.

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
pl: Dodaje, gdy poniższy kod PHP zwraca wartość <code>TRUE</code> (tryb PHP, tylko dla ekspertów).

en: Add to every page except the listed pages.
pl: Dodaj do każdej strony z wyjątkiem wymienionych.

en: Add to the listed pages only.
pl: Dodaj tylko na wymienionych stronach.

en: Add tracking to specific pages
pl: Dodanie śledzenia dla określonych stron

en: User specific tracking settings
pl: Ustawienia śledzenia specyficzne dla użytkownika

en: Custom tracking settings
pl: Własne ustawienia śledzenia

en: Users cannot control whether they are tracked or not.
pl: Użytkownicy nie mogą decydować, czy podlegają śledzeniu.

en: Track users by default, but let individual users to opt out.
pl: Śledzenie użytkowników domyślnie włączone, lecz użytkownik może odstąpić.

en: Do not track users by default, but let individual users to opt in.
pl: Śledzenie użytkowników domyślnie wyłączone, lecz użytkownik może przystąpić.

en: Allow individual users to customize the visibility of tracking in their account settings. Only users with %permission permission are allowed to set their own preference.
pl: Umożliwia poszczególnym użytkownikom na dostosowanie widoczności śledzenia w ich ustawieniach konta. Tylko użytkownicy z uprawnieniem %permission mogą ustawić swoje preferencje.

en: opt-in or out of tracking
pl: przystąpienie lub odstąpienie od śledzenia

en: Role specific tracking settings
pl: Ustawienia śledzenia w zależności od roli

en: Add tracking for specific roles
pl: Dodanie śledzenia dla określonych rang

en: Page specific tracking settings
pl: Ustawienia śledzenia specyficzne dla strony

en: Link tracking settings
pl: Ustawienia śledzenia odnośników

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
pl: Śledzenie użytkowników domyślnie włączone, lecz użytkownik może odstąpić.

en: Enable user tracking
pl: Włączenie śledzenia użytkowników

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
pl: Śledzenie użytkowników domyślnie wyłączone, lecz użytkownik może przystąpić.

en: Add to the selected roles only
pl: Dodaj tylko do wybranych ról

en: Add to every role except the selected ones
pl: Dodaj do każdej roli poza wybranymi

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
pl: Jeśli żadna z ról nie jest wybrana, wszyscy użytkownicy będą śledzeni. Jeśli użytkownik ma jakiekolwiek role zaznaczone, to tylko ci użytkownicy będą śledzeni (lub wykluczeni, w zależności od ustawień powyżej).
