Open Web Analytics (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Na každý riadok zadajte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta môže byť napr. %blog pre stránku blogu alebo %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je titulná stránka.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený režim PHP, zadajte PHP kód medzi %php. Poznámka: spustenie nevhodného kódu môže znefunkčniť váš web.

en: Debug
sk: Ladenie

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sk: Pridať iba ak nasledujúci PHP kód vráti <code>TRUE</code> (PHP-mód, iba pre expertov).

en: Add to every page except the listed pages.
sk: Pridať na každú stránku okrem vypísaných.

en: Add to the listed pages only.
sk: Pridať iba na vypísané stránky.

en: Add tracking to specific pages
sk: Pridať sledovaniue na určené stránky

en: User specific tracking settings
sk: Nastavenia sledovania špecifické pre používateľa

en: Custom tracking settings
sk: Nastavenia vlastného sledovania

en: Users cannot control whether they are tracked or not.
sk: Používatelia nemôžu nastaviť či budú sledovaný alebo nie.

en: Track users by default, but let individual users to opt out.
sk: Sledovať používateľov, ale umožniť aby mohli používatelia túto možnosť zrušiť.

en: Do not track users by default, but let individual users to opt in.
sk: Nesledovať používateľov, ale umožniť aby mohli používatelia túto možnosť použiť.

en: Allow individual users to customize the visibility of tracking in their account settings. Only users with %permission permission are allowed to set their own preference.
sk: Umožnite jednotlivým používateľom nastaviť viditeľnosť pre sledovanie v ich nastaveniach konta. Iba používatelia s oprávnením %permission budú môcť túto voľbu meniť.

en: opt-in or out of tracking
sk: pristúpiť alebo nepristúpiť na sledovanie

en: Role specific tracking settings
sk: Nastavenie sledovanie špecifické pre kategórie

en: Add tracking for specific roles
sk: Pridať sledovanie pre konkrétne kategórie

en: Page specific tracking settings
sk: Nastavenia sledovania pre špecifickú stránku

en: Link tracking settings
sk: Nastavenia sledovania odkazov

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
sk: Používatelia sú štandardne sledovaní, môžte však sledovanie zrušiť.

en: Enable user tracking
sk: Povoliť sledovanie používateľov
