Open Web Analytics (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Statistics
uk: Статистика

en: Roles
uk: Ролі

en: Site ID
uk: Ідентифікатор сайту

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляху Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, %blog для сторінки блоґу і %blog-* для будь-якого персонального блоґу. %front - головна сторінка.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано режим PHP, введіть PHP-код між %php. Пам'ятайте - виконання неправильного коду PHP може порушити роботу друпалівського сайту.

en: Debug
uk: Зневадження

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
uk: Додати, якщо наступний PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів з PHP)

en: Add to every page except the listed pages.
uk: Додати до кожної сторінки, окрім перелічених.

en: Add to the listed pages only.
uk: Додати лише для перелічених сторінок

en: Add tracking to specific pages
uk: Додати відстеження певних сторінок

en: User specific tracking settings
uk: Параметри відстеження визначені користувачем

en: Custom tracking settings
uk: Особливі параметри відстеження

en: Users cannot control whether they are tracked or not.
uk: Користувачі не можуть контролювати, чи вони відслідковуватимуться, чи ні

en: Track users by default, but let individual users to opt out.
uk: Типово відслідковувати користувачів, але дозволити кожному вибір

en: Do not track users by default, but let individual users to opt in.
uk: Типово не відслідковувати користувачів, але дозволити кожному вибір

en: Allow individual users to customize the visibility of tracking in their account settings. Only users with %permission permission are allowed to set their own preference.
uk: Дозволити самим користувачам змінювати  видимість відстеження в параметрах облікового запису. Лише користувачі з правами %permission можуть встановлювати свої налаштування.

en: opt-in or out of tracking
uk: відстежувати чи ні

en: Role specific tracking settings
uk: Налаштування відстеження ролей

en: Add tracking for specific roles
uk: Додати відстеження певних ролей

en: Page specific tracking settings
uk: Налаштування відстеження сторінок

en: Link tracking settings
uk: Налаштування відстеження посилань

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
uk: Користувачі відстежуются за замовчуванням, але це можна вимкнути.

en: Enable user tracking
uk: Дозволити відстеження користувача

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
uk: Користувачі <em>не</em> відстежуються за замовчуванням, але це можна увімкнути.

en: Add to the selected roles only
uk: Додати лише для вибраних ролей

en: Add to every role except the selected ones
uk: Додати для всіх ролей, крім вибраних

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
uk: Якщо не вибрано жодної ролі, то стеження буде проводитися за всіма користувачами. Якщо користувач одну з позначених ролей, то цей користувач буде відстежений (або вилучений з відстеження, залежно від налаштувань вище)
