Open Web Analytics (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Roles
be: Ролі

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
be: Калі абраны PHP-рэжым, увядзіце PHP-код паміж %php. Увага: выкананне некарэктнага PHP-кода можа пашкодзіць Ваш сайт.

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
