Open Web Analytics (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: ཕྲེང་རེར་Drupal་གྱི་སྦྲེལ་ལམ་ཡིན་པའི་དྲ་ངོས་རེ་འཇུག་དགོས། ཡིག་འབྲུ་*་ནི་ཚབ་རྟགས་རེད། དཔེར་ན་%blog་ནི་ཟིན་བྲིས་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་མི་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ཀྱི་སྦྲེལ་ལམ་ཡིན། ད་དུང་%front་མདུན་ངོས་རེད།

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
bo: གལ་ཏེ་PHP དཔེ་རྣམ་འདེམས་ན་ %php བར་དུ་PHPབྱ་རིམ་གྱི་ཚབ་ཨང་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས། དོ་སྣང་བྱེད་རྒྱུད་ཅིག་ལ་ནོར་འཁྲུལ་ཅན་གྱི་PHPཚབ་ཨང་ལག་བསྟར་བྱས་ན་ཁྱེད་ཀྱི་Drupal དྲ་ཚིགས་ལ་གཏོར་བརླག་བྱེད།

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
bo: PHPཚབ་ཨང་གིས་ <code>TRUE</code> ཕྱིར་ལོག་བྱེད་དུས་ཁ་སྣོན་བྱོས། (PHPདཔེ་རྣམ་འོག་ཉམས་མྱོང་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་བེད་སྤྱོད་བྱེད།)

en: Add to every page except the listed pages.
bo: མངོན་འཆར་བྱས་མེད་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས་སུ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Add to the listed pages only.
bo: མངོན་པར་བྱེད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ནར་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Add tracking to specific pages
bo: དམིགས་བསལ་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་རྗེས་སྙེག་ཚབ་ཨང་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: User specific tracking settings
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་དམིགས་བསལ་ཅན་གྱི་རྗེས་སྙེག་སྒྲིག་འགོད།

en: Custom tracking settings
bo: རྗེས་སྙེག་རང་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Users cannot control whether they are tracked or not.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རང་ལ་རྗེས་སྙེག་བྱས་ཡོད་མེད་ཚོད་འཛིན་བྱེད་ནུས་པ།

en: Track users by default, but let individual users to opt out.
bo: རྗེས་སྙེག་སྤྱོད་མཁན་སོར་འཇོག་བྱེད་ལ། འོན་ཀྱང་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རྗེས་སྙེག་དོར་ནུས།

en: Do not track users by default, but let individual users to opt in.
bo: སྤྱོད་མཁན་ལ་རྗེས་སྙེག་མི་བྱེད་དེ། སྤྱོད་མཁན་གྱིས་གདམ་གསེས་བྱས་ཆོག

en: Allow individual users to customize the visibility of tracking in their account settings. Only users with %permission permission are allowed to set their own preference.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རྩིས་ཐམ་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་དུས་རྗེས་སྙེག་བྱེད་མིན་སྒྲིག་འགོད་བྱས་ཆོག %permissionཡི་དབང་ཚད་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རང་གི་དགའ་ཚུལ་ལྟར་སྒྲིག་འགོད་བྱས་ཆོག

en: opt-in or out of tracking
bo: རྗེས་སྙེག་བྱེད་མིན་གདམ་གསེས་བྱོས།

en: Role specific tracking settings
bo: སྤྱོད་མཁན་ལ་དམིགས་བསལ་ཅན་གྱི་རྗེས་སྙེག་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ།

en: Add tracking for specific roles
bo: དམིགས་བསལ་ཅན་གྱི་སྤྱོད་མཁན་ལ་རྗེས་སྙེག

en: Page specific tracking settings
bo: དྲ་ངོས་ཀྱི་དམིགས་བསལ་ཅན་གྱི་རྗེས་སྙེག་སྒྲིག་འགོད།

en: Link tracking settings
bo: སྦྲེལ་མཐུད་རྗེས་སྙེག་སྒྲིག་འགོད།

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
bo: སྤྱོད་མཁན་རྗེས་སྙེག་སོར་འཇོག ཁྱེད་ཀྱིས་རྗེས་སྙེག་མི་བྱེད་པར་གདམ་གསེས་བྱས་ཆོག

en: Enable user tracking
bo: སྤྱོད་མཁན་རྗེས་སྙེག་སྤྱོད་པ།

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
bo: སྤྱོད་མཁན་རྗེས་སྙེག་ <em>མིན།</em>་དུ་སོར་འཇོག་བྱོས། འོན་ཀྱང་ཁྱེད་ཀྱིས་རྗེས་སྙེག་བྱེད་པར་གདམ་གསེས་བྱས་ཆོག

en: Add to the selected roles only
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་འཁྲབ་མཁན་ཁོ་ན་ལ་ཁ་སྣོན།
