Open Web Analytics (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Roles
ca: Rols

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Entreu una pàgina per línia com camins de Drupal. El caràcter '*' és un comodí. Exemples de camí són %blog per la pàgina de bloc i %blog-wildcard per a cada bloc personal. %front és la portada.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
ca: Si es tria el mode PHP, entreu codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot rompre el vostre lloc Drupal.

en: Debug
ca: Depuració

en: Add tracking to specific pages
ca: Afegir el seguiment a pàgines concretes

en: User specific tracking settings
ca: Paràmetres de seguiment específics d'usuari

en: Custom tracking settings
ca: Paràmetres de seguiment personalitzat

en: Add to the selected roles only
ca: Afegeix només als rols seleccionats

en: Add to every role except the selected ones
ca: Afegeix a cadascun dels rols excepte els seleccionats

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
ca: Si cap dels rols no està seleccionat, tots els usuaris seran seguits. Si un usuari té algun dels rols marcats, aquest usuari serà seguit (o exclós, depenent del paràmetre de més amunt).
