Open Web Analytics (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Debug
ta: பிழையறிவு
