Owl Carousel (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ
