Owl Carousel (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Theme
az: Tema

en: Pager ID
az: Səhifə İD-si

en: Items
az: Elementlər

en: Width
az: Eni

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Items to display
az: Göstəriləcək elementlər

en: Offset
az: Ofset

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
az: Bu görünüşlə bağlı peycerlərlə bağlı problemlə üzləşmədiyiniz halda, bunu 0-da tərk etməlisiniz. Əgər bir səhifədə birdən çox peycerdən istifadə edirsinizsə, ?page= massivi daxilində ziddiyyət yaratmamaq üçün bu rəqəmi daha yüksək dəyərə təyin etməlisiniz. Böyük dəyərlər URL-lərinizə çoxlu vergül əlavə edəcək, buna görə də mümkünsə çəkinin.

en: Pagination
az: Səhifələmə
