Owl Carousel (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
